About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

6 квітня 2017 р.

Етно лялька - 2017

 Вчора в палаці мистецтв на Коперніка ( 2й поверх) стартувала традиційна щорічна виставка "Етно лялька" -  і хто мене знає, то й знає про те, що я люблю різні гарні рукотворні штучки. Багато майстринь вже не вперше беруть участь в даному заході, але є й новачки. В будь якому випадку це все дуже гарно і весняно, триватиме виставка до 23 квітня, тому беріть діток і гайда!Вважаю, що багато тексту писати не варто, треба просто дивитися фото)
 Головні герої - мотанки, але знайшлося місце і для кераміки, глини дзвоників, іграшок з вати, вишиванок, графіки та розпису по склу
 Організатори та учасники - про них можна більше дізнатися тут
 Трохи відвідувачів і звісно ж ляльки - на будь який смак і гаманець!

2 коментарі: