About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

11 лютого 2016 р.

Перше свято

Довелося мені восени фотографувати багацько малечі, та й взимку не менше))) Але дуже запам'ятався маленький цьомчик (як називала його мама), якому виповнився рочок. Мені тоді здавалося, що до Марусиного року ще о-го-го-го, а насправді все так швидко...


1 коментар:

  1. Чудові фото, гарна мама і синочок:)
    Час летить дуже швидко, кажуть чужі діти швидко ростуть, я тепер не згідна з тим, бо ніяк не віриться що моїй доні теж скоро рочок:)

    ВідповістиВидалити