About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

20 січня 2016 р.

Коли погода була теплою...

Коли ще надворі було тепло я фотографувала цю сімейку. А почалося все з того, о я вирішила влаштувати в своєму інстаграмі giveaway, де головним подарунком була фоосесія.

Придумала я і не подумала, що може то виграти хтось іногородній. Ну так воно в результаті і сталося:) Але обставини сталися так, що ми зустрілися в Трускавці, в останній теплий день вересня, в сонячний вечір ( на годиннику чоловіка певне видно час:) ), Маруся чемно спала в візочку, а нам вдалося зробити пару вдалих кадрів. Дуже приємно було познайомитися з Наталею та її мужчинами вживу. Шкода, що мали так мало часу...
Тому тримайте екскурс в тепло)))
 І хай взимку вас гріють лише приємні спогади!
2 коментарі: