About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

17 грудня 2015 р.

Як це було

Мене тут давненько не було - справа в тім, що ми робили ремонт, перед святами аншлаг у студії - всі хочуть фотосесію під ялинкою, тож ми з Марусею працюємо, а ще - печемо тортики, печенька, еклери, вирішуємо купу справ і взагалі, ми зайняті. На блог практично нема часу:( Але щоб нагадати про себе покажу вам трохи фото з останніх сонячних днів осені. Зараз же працюю з зимовим настроєм, хоча погода щось геть відмовляється бути зимовою... Тому ловіть трохи сонця і барв перед сном)
Оксана і Злата

 
 Христина та її малюк-іменинник,я кому якраз був рочок
 Марія з сестрою та дітками
 Світлана з дітьми
 Люба з сім'єю
Вероніка з батьками
 Не можу згадати,як звали маму і сина, але вони такі класні)))
Ще майже два десятка таких фотосесій лежать на компі і чекають свого часу, аби сюди попасти. Тому, можливо, покажу завтра)))
п.с. Можливо хтось хоче зйомку в студії? Бо ще є 4 місця до кінця року на півгодинні фотосесії!

2 коментарі: