About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

15 липня 2015 р.

Діти. Літо. Парк

 На мою думку, дітей треба знімати виключно у відкритому просторі, без стін, рамок, меж... Вони просто мусять почуватися вільно. До чого це я? Та от фотографувала нещодавно малого Яроша та його маму. Як і всі діти його віку хлопчик спершу капризував, а потім змирився :) Так от, в студії то була б катастрофа, а в парку - набагато легше. Врахуйте то коли вирішите фотографувати малюків - це дууже прискіпливі клієнти ;)
 п.с. а ще - мама дуже правильно обрала одяг для себе та малюка - однакова кольорова гама та текстура більш виграшно виглядають в кадрі.

1 коментар: