About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

18 грудня 2014 р.

Різдвяна виставка в галереї Гері Боумена

Вчора стартувала ще одна приємна сезонна подія - в галереї Гері Боумена презентували різдвяну виставку. Цьогоріч вона дуже особлива, бо об'єднала не лише тих, хто цікавиться мистецтвом, а й книголюбів. Що спільного? А те, що більшість робіт є ілюстраціями до дитячих казок від "Видавництва Старого Лева". Як ви знаєте, дітям не так і просто догодити - в них є два критерії - купи, бо хочу і не буду, бо не хочу. Так от, "СтарЛевівські" книжки відносять до першої категорії, а отже ілюстраторам належить значна доля майбутнього успіху книги.
На вихідних була на книжковому розпродажі видавництва. Хоч я і не дитина, та майже півгодини стояла і роздивлялася ілюстрації :) Вчора було ще ліпше - адже бачила оригінали того всього. Отож, пропоную і вам ближче познайомитися з цими творіннями, а хто забув як це було минулого року - можна пригадати тут. Нагадаю, що виставка триватиме протягом грудня та в січні, до кінця різдвяних свят.

Це лише невеличка частина експозиції - раджу завітати та оглянути (детальніше про захід можна дізнатися в організаторів на сторінці у ФБ). Окрім ілюстрацій були ще фото, та все ж перші вразили мене більше....
Фото маю не так багато, бо було доволі людно і всім, та й мені теж, хотілося розглядати, розглядати, розглядати... В суботу піду по другому колу з мамою:)

Свято наближається.... ;)

1 коментар: