About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

30 жовтня 2014 р.

Lady in red

Буквально на днях фотографувала одну панянку - прямо під стать погоди! Осінній образ - яскравий і холодний воночас, можливо інколи навіть трохи суворий, але львівська осінь саме така - ніби і тішить сонцем, та морозний вітер не дає жодних шансів на довгі прогулянки.
 Ну от десь так:) Кому цікаво - пишіть на мейл nkosholka@gmail.com або ж в приватні повідомлення. Поки погода сприяє - можна трохи погуляти з фотоапаратом в сумці:) Наступний тиждень обіцяє мати кілька цікавих зустрічей з цікавими результатами.
p.s. Як я й казала раніше - буду вдячна за конструктивну критику та поради - конкретно по фото, а не по суб'єктивній симпатії до моделі.2 коментарі:

  1. Надя, люблю гуляти з Тобою і Твоїми моделями по прекрасному Львову!

    ВідповістиВидалити
  2. Надюша, красивые фотографии! У тебя всегда отлично получаются фотосессии.

    ВідповістиВидалити