27 вересня 2014 р.

Lady & Teddy '2014

 В четвер, перетнувши вранці український кордон, я вже знала, що по обіді буду у Львові, а отже встигаю на останні дні лялькової виставки в Палаці мистецтв.
Цьогоріч участь приймало близько сорока майстрів з різних куточків України. Деякі роботи зачаровували, деякі були цілком очікуваними, деякі чомусь не запали в душу. Взагалі, за подіями в країні організатори не знали на що сподіватися... Але з іншого боку, такі виставки додають позитиву будням, підіймають настрій, особливо якщо відвідувати лялькових красунь з дітками.
Окрім порцелянових та текстильних леді були і ведмедики, зайчики, коти, а також кілька майстрів представили свої живописні роботи. Отож, завтра останній день експозиції, хто матиме час - обов'язково відвідайте, а х-то вже не встигне - трохи фото. Якість фото могла б бажати кращого, оскільки я знімала вже ввечері, і світло мене не надто тішило, а спалах я не дуже полюбляю, та й iso 800 на мануалці має свої негативні сторони, та все ж...
В кадр попало те, що сподобалося особисто мені. Можу запевнити, що було багато цікавих робіт, та все ж, у кожного свої смаки та уподобання.
 Деталі зачаровують! Ляльки доволі великого розміру, але дріб'язок виконаний ідеально. Такі от львівські панянки початку минулого століття.
 Сподобалися мені ці дві подружки, як і дві кавові дівчинки - такі теплі і позитивні!
 Деякі ляльки мали надзвичайне волосся та цікаві деталі.
 Деякі ляльки мали ведмежих друзів :) Такі от тедді для леді:)
 Були і дещо дивні панянки, але осторонь було неможливо пройти. Щось в них притягувало...
А ця дамочка чимось нагадала мені Таню Пилипець :) Не знаю чому, але щось схоже є!
Поряд з леді були і джентельмени, до того ж різних спеціальностей та різного віку.
Були і українські пані та панночки. Між іншим, деякі елементи одягу були взяті зі старих вишиванок та полотен, деякі ж створені майстрами власноруч спеціально для  нових робіт.
Також були олені та оленички, які на передноворічній виставці красувалися шаликами та шапочками, а цього разу вирішили бути в тренді жовто-блакитних барв.
Були і пташечки, а ще - різні милі тваринки. І мішечки-мімімішечки:) хто знайомий з моїми десятками теддіків яким знайшлося місце в моїй квартирі мене зрозуміють:)
Були на виставці і роботи однієї з моїх улюблених львівських авторок - дівчатка від Вікторії Проців завжди радісні та симпатичні!
Ну і ще різні дівчатка зі своїми цікавинками.
 Щоразу я щось купую на лялькових виставках, цьогоріч були симпатичні котики і слоники, але я більше по ведмедях спеціалізуюся... Тому так сі стало, що заробила презент - чудненьку-слоденьку обкладинку до паспорта від Іри Сорокіної. Якщо хочете собі таку, або ж якусь іншу на ваш смак - звертайтеся, вона і вам зробить:) вважайте, що інформація на правах реклами :)
 Також для охочих спробувати себе в лялькарстві є нагода взяти участь в майстер-класі по виготовленню іграшок з Юлією Дмух.
Так що от такий коротенький огляд останніх цікавинок. Наступна зустріч з ляльковими панянками буде на весняній "Етноляльці", тож чекаю з нетерпінням, а майстрам зичу натхнення для створення нових шедеврів!

1 коментар:

  1. Ну до чего же красиво! Слов нет! Да и зачем они нужны... Тут смотреть и любоваться нужно. Да-а-а, золотые руки у мастеров!
    Я бы по этой выставке целый день бы гуляла...

    ВідповістиВидалити