About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

4 травня 2014 р.

Love in April

Нарешті викладу фото зі зйомки лавсторі для однієї позитивної пари. Минулих вихідних вони стали на рушничок щастя, тому не залишається іншого, як кричати "Гірко" та бажати многая і благая літа в злагоді та любові!
Любов у квітні своєрідна... Перше тепло, перший цвіт, поцілунки та палкі обійми... Молодість і весна, чи не найкраще поєднання! Щирість,  радість, почуття...
Скажу коротко - було нереально зимно, за цілий день на "свіжому" повітрі було навіть дивно, що ніхто з нас не дістав простуди:) Отож, порція весняних квітневих фото :) Буду вдячна за конструктивну критику
  P.S.З усіма питаннями  щодо фотопослуг та участі в тематичних фотосесіях звертайтесь у повідомленнях, коментарях чи за номером (093) 634-81-21, буду рада співпраці!

5 коментарів:

 1. Гарно і мило, приємна пара. А критикувати навіть язик не повертається - фотосесія суперова! ))

  ВідповістиВидалити
 2. так, Надю, критикувати не хочеться:), бо настрій витриманий, гармонійно все, вдала фотосесія!

  ВідповістиВидалити
 3. Як романтично, ммм)))Весною кохання запарило в повітрі!

  ВідповістиВидалити
 4. Яка ти молодець))) Такі теплі фото. Бажаю успіхів

  ВідповістиВидалити