About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

18 травня 2014 р.

Марічка. Студія. Весна.

 Ця фотосесія робилася давніше, але тільки зараз публікую. Інколи (а може і часто) ті, кого я фотографую, довіряють мені ідею. Себто частково вони пояснюють як вони хочуть бачити майбутні фото, який образ, але звісно, що багато залежить від того, хто фотографує і як бачить модель...
Марічка видалась мені дуже контрастною - з одного боку вона холодна і неприступна, незалежний крижаний погляд, що опікає зсередини, з іншого - грайлива дівчинка з великою посмішкою та щирими очима. Я навіть не можу пояснити від чого то залежало... Але в її погляді здивування  і наївність чергувалися з впевненістю та навіть зухвалістю.
Вона нагадала мені львівську весну - морозну і сонячну водночас. Щодо образу чомусь набираються слова наступні слова.
Холодні руки. Блакитні, мов небо очі. Теплий шалик. Вітер за вікном. Очікування тепла. Мрія про море. Довга ніч. Зоряне небо. Мовчання. Сміх в тиші. Чай з лимоном. Думки. Поспішати. Трохи спізнитися. Радість зустрічі. Успіх у справі. Бігти по бруківці. Задивлятися в небо. Посміхатися оточуючим..
Навіть не знаю - дивний якийсь словесний ряд вийшов... Тому дивіться фото. Чекаю критики:)
 Ну от десь так вийшло. Для мене студія - це якийсь ліміт, замкнутий простір... Звісно, що коли за вікном дощ - це ідеально, але все таки, для живих фото треба більше живого світу, живого світла, простору для емоцій та польоту...
 p.s. Якщо цікавить оренда студії - раджу звернутися до Данила, він вам обов'язково допоможе:)

6 коментарів:

 1. Справді помітно, що дівчина має характер. Він промовляє з знимок. Але найбільше сподобались посмішки, дуже теплі.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую, зважаючи на те, яка була в той день погода - вони були необхідні:)

   Видалити
 2. а Що тут можна критикувати? гарні світлини, гарна дівчина, стильні образи :))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую :) але завжди можна робити свою справу краще:)

   Видалити
 3. Надюша, я тоже больше люблю твои фото в городе или на природе. Но совсем не потому, что в студии у тебя плохие снимки. Просто на городских фото люблю узнавать знакомые места.))
  А девушка у тебя в этот раз, безусловно, с характером. Но мне понравились те фото, где она искренне улыбается.

  ВідповістиВидалити
 4. Твоїй моделі дуже личить ракурс зверху.

  ВідповістиВидалити