About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

26 березня 2014 р.

Пані, панночки та панянки. Part 1

 Нарешті я доробила перший розділ давно надуманої історії про пані, панянок, панночок, паннусь та панюньць. Як ви зрозуміли, мова піде про чарівну половину людства:) Ідея була така, аби дещо інтерпретувати ретро, якісь старомодні речі та аксесуари у тому, що маємо зараз. І ще, у серії фото (планую 20 таких розділів, де будуть задіяні пані та панянки різного віку та типажу) не буде моделей зі стандартними пропорціями та правильними рисами. Тут будуть лише особливі панянки, які мають родзинку, які спокушають чоловіків поглядом та своїм інтелектом, які не легковажні, а дуже навіть розсудливі, які багато чого вміють та можуть. Кожна серія фото матиме свою історію - реальну та вигадану. Отож, почнемо:)
- Панночка Анничка -
Справжня львівська пані може мати вдома помічниць та кухарок, прибиральниць та покоївок, але при цьому вона сама багато чого вмітиме. Бо ж як оцінювати чиюсь роботу, якщо сам ніц в тому не петраєш* (тлумачення слів з* в кінці посту)? Вона добре готує, особливо смачні в неї закрутки та мармуляди*. Вона завжди в пошуку нових переписів* та не боїться експериментів. У її спіжарці* завжди можна знайти щось смачне, тож вона завжди готова до прийому непрошених гостей - та хоч уночі!
Вона любить весну та сонце, старий брук* та львівські ранки. Паннусю звуть Анничка. Чарівна дівчина.  А може вона і справді чарівниця? Хто зна... Але варто бути обережним, адже можливо її закрутки то таємниче чар-зілля? Не дарма ж вона не має відбою від залицяльників! :)
 Висловлюємо подяку кав'ярні-магазину "Спіжарка львівська" (вул. Вірменська, 27) за дозвіл на зйомку та персоналу закладу за терпіння та розуміння:). Між іншим, тільки у цьому закладі ви маєте нагоду придбати смачні мармуляди та закрутки, а ще - скуштувати страви галицької кухні і просто гарно провести час!
Дякую Ані за артистизм та хороший настрій! Особливо приємно було те, що вона, мешкаючи в Білорусі, чудово володіє українською мовою і любить наше місто. Аня  для мене стала уособленням фрази "було б бажання, а все решта дрібниці".
Не біймося наших бажань, вони роблять життя яскравішим!
п.с. Вже зовсім скоро другий розділ! Скажу лише, що головну роль виконає Ольга. Витончена пані, що має свою ресторацію*....
п.с.2. Хто не знає:  ніц в тому не петрати - нічого в тому не розуміти;
       спіжарка - маленька комора, комірчина, де зберігаються продуктові запаси - овочі, закрутки, консервації (рос. кладовка);
        мармуляда - джем, густе повидло;
        переписи - записи рецептів, рецепти
        брук - бруківка (рос. брусчатка);
        ресторація - ресторан.
З усіма питаннями  щодо фотопослуг та участі в тематичних фотосесіях звертайтесь у повідомленнях, коментарях чи за номером (093) 634-81-21, буду рада співпраці!

9 коментарів:

 1. Ой як класно, а фото? ти мабуть професийний фотограф? напевне кожен бажаэ працювати з такою людиною, як ти! Молодчинка, завжди знаеш як можна зробити все гарно!
  Хотилось би и имени пртйняти участь, але шкода що в иншому мисти я живу!
  Але всеж удачи и натхнення тоби у твоих роботах( ти себе показуеш як фотограф, кулинар, и хвайна хазяйка) ще раз ти молодець .так тримать...

  ВідповістиВидалити
 2. чудовий - суто львівсько-жіночий проект! така собі енциклопедія:)
  дякую за ковток весняної творчості!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. дякую :) а щодо енциклопедії - справді, хочу всіх познайомити зі специфічними львівськими словами:)

   Видалити
 3. класно!
  відчуваю це буде цікаво!!! :)) вже чекаю продовження..

  ВідповістиВидалити
 4. чудовий проект, що передає львівский настрій!) фото і розповідь - супер! чекатиму продовження!:)

  ВідповістиВидалити
 5. Молодчинка!Кожен раз нас дивуєш)))

  ВідповістиВидалити