About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

23 березня 2014 р.

Вечірня прогулянка

Сьогодні була неймовірна погода. Якщо минулого року в ці ж дні у Львові було навалом снігу і мороз, то нині було близько двадцяти градусів тепла! Так-так, за вікном було 22 березня і приблизно ті ж +22 за Цельсієм! Я гуляла містом у футболці та "човниках" на босу ногу.  І не лише я:) Навіть після заходу сонця не стало холодно - повітря пахло весною, деревами, що от-от зазеленіють, нарцисами, які продавали пучками бабці на базарі, випічкою, адже багато закладів повідчиняли вікна, аби впустити до своїх залів Весну...
 І якщо вдень я пішла гуляти без камери, то ввечері я її  таки вкинула в сумку. І хоча ми з Лідою спершу планували одне - в результаті отримали інше, але зовсім не гірше:)
Львів збирався спати. оповитий жовтими вогнями  та вкритий теплим вечором він ішов спати за Високий замок... Він ішов спати в обіймах тепла і Весни...
Місто було нічне, але не холодне - старі будівлі дихали теплом, якого було вдосталь вдень... Завтра обіцяють таку ж погоду :)
 п.с. А є місця, де, на перший погляд, нічого не змінюється з часом. Там такий же вечір, ті ж дерева, той же колір неба. Там так само як і колись захоплює дух від панорами і свисту пташок, яким не спиться навіть після заходу сонця. Там все, як колись... Тільки відчуваєш, що щось змінилось в середині, що дивишся ти на то всьо зовсім іншими очима... І розумієш одне - це місце вже давно не твоє...

9 коментарів:

 1. у нас також було дуже тепло вчора.. три раза як йшла на вулицю вдягалася легше і легше і кожен раз було жарко.. вийти у футболці якось не наважилася :)))
  Львів - місто прекрасне :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ой як я вас розумію.. Нині зранку мала фотосесію. Була в майці і джинсах - і почувалась комфортно:) На мене дивились як не на надто адекватну, але мені так було зручно. Цікаво, як буде завтра?

   Видалити
 2. Такі затишні фото!В нас теж теплота, хоча сьогодні сонце не так вже нас балувало))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. сонце не так балувало... Лідо, то ми вже просто охаміли:) минулого року сніг балував, а тут +20 замість +25 і ми вже не задоволені:):):) Головне сонце попереду ( невже влітку буде до +40? :) )

   Видалити
 3. буде и +40! Нини аномальний климат настав, погода з кониками ось ище и дощи и+6 буде! Не дуже роздягайтеся аж до майок бо погода примхлива и брехлива, солнце свитить а витер прохолодний!
  Це застереження для тих в кого иммунитет слабкий и хто вразливий на ГРЗ! Майте на увази! З весною всих

  ВідповістиВидалити
 4. Надюша, сейчас , действительно, удивительная весна! Столько солнца, тепла совершенно не свойственно для марта месяца. Наверное, для растений это не очень хорошо, но все равно радуюсь погоде и не хочу никаких похолоданий. А птицы по утрам совсем с ума сходят от весны! Эх, красота!))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. у нас вже алича майже розпустилась:) але нині похолодало. Хоча, як для березня - то дуже навіть тепло, я перейшла на туфлі:)

   Видалити