About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

17 січня 2014 р.

Смачний пост для фотогри:)

Даний пост - скорше огляд минулих страв, а саме - публікацій, фото з яких увійшли до збірничка від "Клубу галицької кухні", який можн апридбати за наступними адресами у Лвьові. Завтра - йорданський Сятвечір, тому я вам ще раз нагадую про пісні страви до пісного столу, можливо, щось знадобиться:)
А ще - роблю цей пост для фотогри-флешмобу "Апетитне фото" від Юлі, який присвячується темі їжі та фуд-фото.
Не секрет, що їжу я люблю, як готувати і фотографувати, так і споживати:) Тому в даній підбірці будуть також декілька фото приготування. Конструктивна критика вітається, оскільки я не професіонал, а аматор, а вчитися треба, особливо якщо є помилки. З радістю прийму всі поради щодо моїх фото!
Кожна назва має перехід-посилання до рецепту та процесу приготування.
Отож:
Сподіваюсь, вам сподобається підбірка:)
Смачних вам вихідних!!!

5 коментарів:

 1. Ого! Просто слів немає і слинки течуть! Тобі теж смачних вихідних (в цьому я не сумніваюся)))

  ВідповістиВидалити
 2. Чудовий смачний пост! Фотографії такі гарні, яскраві, апетитні!
  Зразу ж їсти захотілось! :-)

  Надя, ще будь будь ласка додау у пост банер і адрес моєї гри.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Вав! Оце банерище :-)))) Дякую!
   Дуже подобаються Твої фото! Оформлення і кольори! Талановито!

   Видалити