About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

25 грудня 2013 р.

Різдвяна виставка в галереї Гері Боумена

У Львові одна за одною відкриваються передріздвяні виставки - різні галереї та мистецькі об'єднання в ці передсвяткові дні гостинно запрошують відвідувачів насолодитись цікавими експозиціями. Сьогодні я з Катрін мали нагоду потрапити на відкриття аналогічного заходу в галереї Гері Боумена - лунала святкова музика, пахло мандаринами, картини настроювали на позитивний лад.
Хоч і не всі роботи мали різдвяну тематику, та в поєднанні утворювали барвисте мереживо людських емоцій. А гарні емоції - це завжди запорука гарного свята:) Були з моїх улюблених авторів Міхновський і Атоян. Ну і Ковальчук. Не буду багато писати, краще перегляньте, або завітайте в галерею - вживу все набагато краще:)
Ще одна з моїх улюблених авторів - Оля Пильник (хто був в нас вдома - в коридорії бачив хх дівчинку з квітами:) ), цього разу з версією пікасо на львівський лад.
Поруч з інсталяціями були чарівні графічні роботи... 
Каця і люстра:) Дивне поєднання... Але вона теж зазвичай світиться, внутрішнім світлом...
Ось таким продуктивним на творчість видався наш вечір:)

2 коментарі:

  1. Красиво! Сразу приглянулась рыжая веселая кошка!))) Вот смотрю на нее и улыбаюсь. Заметила, что в последнее время очень нравится оранжевый цвет. Наверное, скучаю за ярким солнцем.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Кицька - то робота пані Ковальчук - в неї всі роботи неймовірні! В дитинстві мала книжку "Дятлик школу відкриває" з її ілюстраціями - це "НЄЧЬТО":) оранжевий колір кажете? Можливо забагато страв з гарбуза готували цієї осені:)?

      Видалити