About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

23 жовтня 2013 р.

Stars Music Cafe

На вихідних тинялася з Катрін містом, спостерігали за кумедними псами в парку біля універу, за нами ж спостерігали дядьки на лавках - ще б, двоє на підборах поза 10 см. при зрості 180 :)
За пів дня ми встигли: продегустувати кілька видів вина, відвідати кілька кнайпочок, зробити з десяток досить гарних фото, так  і не попасти на ІІ день Свята сиру і вина ( влаштували його собі самі:) ), купити (нарешті знайшла!) журнал "Смачна подорож" (щоб похвалитись мамі своїми маленькими досягненнями) за 14 грн., намотати кілька кіл центральною частиною... Потім, коли вечір ставав все ближчим і ближчим, ми вирішили десь зайти перекусити. Оскільки було байдуже, куди йти - вибір пав на відносно нову місцину "Stars Music Cafe", яка знаходиться на вул. Театральній, 6, біля пам'ятника Підкові.
Колись там був бар "Титанік" (місце моєї першої романтичної здибанки). Колись - то років з 9 тому, тоді це була тиха, зазвичай напівпорожня місцина з дуже смачним "Тірамісу". Потім хтось бовкнув, що туди ходять "голубі", а потім там заклади змінювались один за другим... 
Зараз там є те, що є - заклад позиціонує себе як кафе-клуб, пропонує не тільки посидіти з друзями та перекусити, а й потанцювати (практично щодня є якась програма). Багато страв такі ж, як і у "Ель Греко", що біля Катедри. Але є й свої "фішки". Інтер'єр специфічний, важко сказати в якому то всьо стилі, але доволі затишно. 
Дзеркала створюють ілюзію розширеного простору, особливо знизу - здається, що купа місця. Насправді - дещо тіснувато. Коли ми там були - всі столики були зайняті.
Ціни привабливі, тому публіка - в основному студентська молодь. Зараз діє пропозиція, що всі напої по 10 грн., а страви - по 20. Є піци по 25 грн. та звичне меню зі звичними цінами, щоправда зараз воно мало кого цікавить..
Ми вирішити діяти як усі - тому замовили 2 великі піци "Челентано" та "Чотири сири", 2 глінтвейни, чай та мідії в клярі. Себто на 100 грн.
Чай заварний в чайничку, приблизно півтора горнятка. 
Глінтвей, щоправда тарифікується по 10 грн. за 100 грам, а не за порцію. Взяли по сто - оскільки ми вже його перед тим пили в інших місцях.
 Замовлення принесли доволі швидко. Офіціанти приємні, посміхаються, це вже тішило:) 
На кожному столику - букетик. Мило, та ті айстри виглядали дещо печально - ніби то вже осінь, а після неї - всьо, капєц, кінець... Але вода в вазочці була поміняна, отже тут слідкують за чистотою. Ну і краще так, ніж штучні. Пригадую, що в "Ель Греко" теж завжди були квіти на столиках. Тому висновок - най краще сезонні, та все ж живі :)
 Тож як я й казала, замовлення було оперативне, і вже за кілька хвилин нам піднесли піцу "Челентано" - не мокра, без надлишку кетчупу, в міру приправлена, трішки пригорів край, але від того смачно запікся сир. Словом, свої 25 грн. піца "відробила" і цілком виправдовувала свою ціну.
 Піца довго не затрималась, тож ми замовили ще одну.
 "Чотири сири" теж оправдали свою вартість, тільки от мені там аж чотири сири не відчувались, скорше два - щось на зразок фети та традиційний "російський-голандський". Але повторюсь, що завдяки відсутності мокрого кетчупу та смачному коржу було досить непогано. Нормальна піца за нормальні гроші.
 В меню наша увага припала до "Мідій в клярі". Порція чимала, смачно до вина. Звісно, біле було б доречніше, та до глінтвейну теж добре. Кляр подібний на пивний, не надто жирно.
 В цілому заклад мені сподобався, можна буде зайти ще. Чистий посуд (хоч і не новий, що видно особливо з тарілок), немає специфічних запахів, приємний персонал, музика в міру голосна, не зовсім фонова, але це не заважало розмовляти. Було враження, що повернулись в часи студентства. Але хіба це погано?  :)

Немає коментарів:

Дописати коментар