About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

13 жовтня 2013 р.

Ябка&груші з ромом на сніданок? Нє, не чули :)

Ага, ви не чули? І я не чула, а нині вирішила таке втнути:) І нічого, всі живі і дуже навіть нормально чуються:) Зазвичай до сирників на сніданок я роблю якийсь додаток - влітку то фрукти з морозивом, донедавна  - шоколадна поливка з помаранчами, а нині зважаючи на паскудну погоду вирішила зробити яблука з ромом. 
Вчора мала несподівані але дуже приємні посиденьки в першій ночі, після яких залишились порізані яблука та груші, які дещо потемніли до ранку. Ментальність не дозволила їх викинути, тож я їх вкинула до сотейничка, поставила на невеликий вогонь, посипала столовою ложкою цукру з гіркоют та додала 50 грамів води ( то на 1/4 яблука і 2/3 великої грушки). 
Поки воно всьо булькало - підігріла сирники. За ті дві хвилини сиропчик закипів, я ще трошки притовкла то всьо виделкою ат додала пів чайної ложки кориці. Поки погладила Томаса, знайшла в холодильнику сметану та порізала для декору апельсинку та виноградинку - суміш була "то шо нада". Вимкнула вогонь до додала чайну ложку коньяку. Запахло ням-ням :)
 Мій незмінний помічник і шанувальник сер Томас:)
На тарілку помандрували два сирника, а поверх них - за допомогою кулінарного кільця охайно вляглась фруктова маса, яка ще парувала. Додала ще трошки сметанки та прикрасила плястерками з виноградин, апельсинкою та горішком з шоколадки:) Якби були листочки м'яти, вершки, якась гарна посипка - було б крутяцько, а так все просто. і доволі смачно. Осінь в розпалі, хай живуть грушки з ромом!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар