About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

15 вересня 2013 р.

Ранкова кава

Якщо кава п'ється вперше за день відразу після того, як ви прокинулись - вона однозначно ранкова, навіть якщо то вже ближче до полудня:) Нині таку ранково-полудневу каву мала моя Ната. А о котрій ви б пили каву нині, якби вчора мали власне весілля?

 Кава, кавовий піджак та вересневі Карпати зробили своє - не знаю чому, але мені взагалі хотілось зробити ці фото жовтими-жовтими, якогось такого кольору, який би був симбіозом ранкового, по-літньому теплого сонця, осені і кави.

І хоч Ната часто була Весняна, осінь їй теж пасує. Її осінь, її особлива осінь:)
 А то фото на пару:) Треба ж і таку мати ( робив Кошель)
Хтось скаже, що фото надто прості, без макіяжу чи підготовки, та карпатське сонце і хороший Натин настрій дали тим фото набагато більше, ніж пензлики вмілого мейк-апера. Нехай кожен ваш день починається тільки сонцем і тільки посмішками! Ще раз вітаю! Многая і благая літа пліч-о-пліч у радості і радості:)

1 коментар:

  1. Надя..мне очень понравились эти фото. Именно из за натуральности.Так хорошо.

    ВідповістиВидалити