About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

10 вересня 2013 р.

Львів нічний

Львівські ночі... Вони зовсім не такі, як у інших містах. Себто вони такі ж темні та зимні на початку осені як і всюди, та лише тут вони наповнені містичним світлом ліхтарів, які під ранок оповиваюстья туманом та першими променями сонця. Лише у Львові ночі - це як окремий світ, в якому місто інакше, інакші люди, інакші перехожі. 
Вночі Львів не менш привабливий ніж у  світлу пору доби. В темряві по-особливому падають тіні від будівель, мерехтливі вогні кав'ярень створюють ілюзію безкінечного свята.
Нічні вулиці, здається, ніколи не хочуть спати, вони лише дрімають, час від часу прокидаючись від стуку підборів панянок, що вертаються з вечірніх шпацерів чи від грюкоту дверей чи вхідних брам, якими гримають коти. Хех, львівські коти - ще ті гуляки... 
Особливо цікаво спостерігати в так пору за туристами, які після денної екскурсії з групою намагаються в потемках віднайти денні маршрути - їм здається, що вони ще не бачили того, що попереду і вже навіть сумніваються у своєму місцезнаходженні, та всетаки "помітивши" ратушу чи Домініканський собор розуміють, що все не так печально, а вони можуть стверджувати своїм друзям про те, що вже досконало знають Львів. Наївні.. Ніхто не знає його досконало.
В вечірньому, переднічному Львові танцюють вогні. Вогні творять ілюзію крил, драконів, птахів під ритмічні звуки, які видає хлопчина з інструментом, чимось схожим на там-там.
Вогні танцюють у струменях фонтану, у вогнях каруселей, у келихах з алкоголем, який поволі цмулять старші вуйки біля "Пінгвіну"...
Вогні танцюють у пустих очах кам'яних титанів та креатид, що тримають балкони старих кам'яниць. Вони рухаються в ритм з останніми трамваями та листям на деревах біля ратуші..
Вогні танцюють разом з шанувальниками сальси та танго під першими зорями, вогні слухають джаз на терасах кав'ярень та дзенькіт посуду...
Вогні співають колискові автівкам та тротуарам, вогні міста крадькома підглядають за обіймами закоханих тихо заздрячи їхній молодості та чуттєвості..
Місто особливе..
Особливі вогні, особливі вечори, особливі ночі... Інколи бракує слів та можливостей камери аби то всьо описати, та варто просто перейтись і поспостерігати. А якщо ви можете це робити тримаючи за руку доброго друга чи близьку людину - такий вечір буде найкращий, а вогні будуть для вас найяскравішими!

Немає коментарів:

Дописати коментар