About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

8 вересня 2013 р.

Ніби й осінь вже...

Нині мала нагоду потинятись Стрийським парком. Не була там десь з пів-року, а той  довше. Йду туди тоді, коли потрібно комусь якісь фото. Або мені. Цього разу пішли з Леською подихати свіжим повітрям. Банально, але факт. Свіжого повітря виявилось забагато, і тільки вихлопи автівок привели нас до тями на Дорошенка:)
Першопочатково, ми планували зробити кілька осінніх фото, та, на жаль, чи то на радість, ми не знайшли жодного пожовтілого дерева (якщо не рахувати хворобливо-коричневих каштанів), тому фото вийшли більш літні, ніж осінні, та й рожева майка Лесі була щось не по сезону. Одним словом, пів години прогулянки парком дали свій маленький результат. 
Досі мене дивує одне - чому всі молодята їдуть до того парку фотографуватись??? Ну немає там ніц цінного, є тільки жахенне світло і море бліків,а  ще - озеро, яке ніби й чистили, та все ж вигляд калабані лишився в нього беззмінним...
П.С. Леся в свою чергу зробила кілька фото для мене. Тішить, що попри відсутність мейк-апу вийшла я не так вже й печально:)

Немає коментарів:

Дописати коментар