About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

28 вересня 2013 р.

Свято кави - 2013

У Львові стартувала одна з найсмачніших, а точніше - з найароматніших подій року, міське свято кави. Ще вийшовши на Підвальній легко було відчути в повітрі запах кави. Її мололи, варили, продавали,  пили та розігрували на площі Ринок. Кожна кав'ярня намагалась похизуватись чимось своїм - чи то помелом кави, чи то тістечками, чи оригінальними сувенірами, а натовп снував від намету до намету і їв, пив, жував, фотографував, ділився враженнями.
Традиційно кращі кав'ярні міста боролись за титул найліпшої ( кілька різних голосувань - в інтернеті, у ФБ, у тих же кав'ярнях, а також враховуються голоси кавових короля та королеви).
І якщо для мене такі події це порядок речей, то для багатьох людей з інших міст це справді щось, щось нове і дуже особливе. Хоч погода ввечері видалась не найкраща, це нікому не завадило гарно провести час.
Мій вечір присвяченій каві почався зовсім не з кав'ярні-учасниці голосування, а з суші-бару "Япона-хата" на тій же площі Ринок.
 З нагоди кавового фестивалю мережа у Львові дарує до кожної кави десерт "Курімі" (панна-котта з вишневим соусом), тож за 19 грн. я насолодилась гарячим ( ммм... в зимну погоду це те, що треба!) латте та презентом від закладу.
Трохи зігрівшись я пішла до головної сцени свята, де саме готувались розрізати святковий торт (чималий такий) та проводити різні конкурси з кавовими призами.
 Охочих спробувати головний пляцок фестивалю видалось теж немало. Більшість їла його прямо на площі Ринок.
Я ж свій кавалок забрала додому:) Просто він був надто кремовий, та й в пальці зимно було, а вдома - ідеально засмакував до кави, але про то далі.
Коли поділили торт - почались конкурси. Неприємним була присутність людей "під мухою":( Як то кажуть від реаліїїв життя ніде не дітись... Той вуйко теж був не дуже адекватний:(:(:(
 Але тішило, що абсолютна більшість була на хвилі позитиву. Ще б - при такій кількості солодощів та шоколаду гормони щастя мали б вироблятись зі швидкістю світла:) Далі слова зайві - хто худне краще не дивіться далі...
 Кава і гарячий шоколад лились рікою (в прямому значенні)
 Цей хлопчина, до речі, вправно готував каву з різними додатками, а до кави - пропонували андрути (Оксано, а то часом не твоїх рук справа? Виглядало апетитно:) )
 До речі, "Львівські андрути" - новий проект від "Кумпеля". Тож пиво для кумпелів, а андрути - для коліжанок:)
Надивившись на то всьо я таки змерзла, тож зробивши ще кілька фото поїхала додому, на домашню каву:)
 Це певне хтось ну дуууже поспішав на каву:)
 А вдома - незмінний краєвид з вікна, наглий Томас який не хотів сидіти на своєму кріслі, а постійно норовив влягтись в моє... Кава його не цікавила:) Торт, до речі, був з кавовою пропиткою. Трохи засолодкий, але на халяву - дуже доречний на десерт.
Свято триватиме і завтра, тож хто не встиг - відвідайте, ви обов'язково знайдете там щось цікаве для себе!

Немає коментарів:

Дописати коментар