About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

1 серпня 2013 р.

Story about White Shirt

 

Черговий літній вечір. Спекотний день. Легкий одяг. Тяжка сумка. Сірі вулиці. Влітку навіть сірий не такий сірий як завжди - його сірість, розігріта за день на сонці, набуває рожево-жовтого відтінку в тон квітам, засмаглій шкірі та променям сонця...
Чергова здибанка з Лідою...
Інколи ідеї рояться в голові мов бджоли, інколи вони настільки апатичні та прозорі що вже стають не такими, як інші...
Чи то спека так вплинула, чи то вулиці були настільки дивного відтінку, але хотілось зробити фото "Не у Львові", фото панянки з іншого міста у іншому місці.

Немає коментарів:

Дописати коментар