About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

16 серпня 2013 р.

Зміни :)

 Цей допис не відноситься до жодної категорії. Цей запис присвячений такій важливій події в житті кожного, хто любить готувати, яка буває не часто, бо зробити то не просто, але дуже хочеться:)
Так, в нас в кухні почався ремонт. Довгожданий і такий омріяний. 
В скорій перспективі, а точніше - менше ніж за місяць, кухня буде біла і просторніша, ніж зараз. 
Відповідно, зараз дописів майже не буде, та обіцяю надолужити відсутність дописів у скорому часі.
А Томас з цікавістю спостерігав.. Зараз він активний учасник ремонтних робіт, оскільки полірує собою запилену підлогу, а нині навіть пробував лагодити труби:) Але в цілому в нього шок...
Вітання від Томаса і вже зовсім скоро - нова кухня і нові рецепти:)

Немає коментарів:

Дописати коментар