About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

26 серпня 2013 р.

Неділя. Коперніка. Архітектура.

Нині дуже хотіла потрапити на виставку фотографій від "Nat.Geo" - але як виявляється, за годину до закриття вже не пускають, типу аби встигнути роздивитись 50 кращих фото. Я напевне огляну виставку наступної суботи, оскільки завтра галерея вихідна...
Але зате ми попали на відкриття виставки присвяченій сучасній архітектурі. На виставці були представлені проекти (здебільшого реалізовані) житлових, торгових, рекреаційних та інших за призначенням будівель, розроблених у Вроцлаві (Польща) у "Мацкув Працовня Проектова" (www.mackow.pl)."МПП" - це група людей, які хочуть змінити своє місто, які хочуть бути в ньому, які не бояться змін. Дуже гарні слова були в буклеті: "Проектування у Вроцлаві полягає зазвичай на забудові просторової пустоти в багатій тканині міста".
Давніше, коли в центрі міста, в просторовій пустоті, споруджували будівлю банку, яку тепер дехто обзиває "коричневим унітазом" було багато різноголось щодо того, чи впишеться сучасна будівля в ансамбль будівель минулого та позаминулого сторіч. Як на мене доволі таки непогано вписалась. Зараз всі вже з нею звиклись. Цікаво, її автори почувались так само, як і люди, які творять в "Працовні проектовій"? 
Як на мене і Львів, і Вроцлав є дуже подібними містами з типовою європейською архітектурою, тому хочеться, аби в нас ще було досту сміливих молодих архітекторів, які б "латали" місто, "створювали стилістичне  і формальне продовження існуючої архітектури з використанням сучасної мови знаків". У багатьох європейських містах нове мирно співіснує із старим, і це нормально, це як співжиття кількох поколінь в одному помешканні. Треба розуміти, що втрачене не повернеш, а тому варто давати місце новому, нетрадиційному, не такому звичному, водночас поважаючи існуюче старе, сплітаючи то всьо в єдиний візерунок європейського міста.
П.С. Прошу вибачення за якість фото зроблених телефоном..
 Кого цікавить сучасна архітектура - не полінуйтесь, відвідайте виставку, то справді цікаво. Вхід безкоштовний.

Немає коментарів:

Дописати коментар