About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

25 серпня 2013 р.

Майбутня мама

Декілька тижнів тому ( чи то вже місяць тому) фотографувала одну дуже позитивну дамочку-майбутню мамочку:) Вона була дещо дивна як на вагітну - кажуть, у вагітних змінюється настрій, стиль життя, повадки та звички, тут складалось враження, що кожен живе своїм життям - у неї все як і раніше і гарний настрій, а малий собі чемно чекає появи на світ, час від часу нагадуючи про себе поштовхами. 9 серпня він таки з'явився, тож тепер я можу показати фото.
Сподіваюсь, в скорому часі буде пост з фото малого:) Або ж вашими - радо допоможу зберегти приємні миті життя, адже вони бувають лише один раз:)

Немає коментарів:

Дописати коментар