About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

16 серпня 2013 р.

Піццерія "Да Вінчі"

Перед тим як почати допис дуже хочу вас всіх попросити проголосувати за мене в конкурсі (там потрібна маленька реєстрація).

 Не так давно ми з друзями відвідали ще одну львівську піццерію в самому серці міста - на проспекті Свободи, поруч з Національним музеєм. 
Бували там раніше, взимку, тоді все сподобалось, щоправда офіціант тоді був дещо розгублений - можливо, через значну кількість відвідувачів.. Цього разу відвідувачів було мало, ми сиділи в останньому залі нагорі, щодо обслуговування (шкода, що не запам'ятала як звуть офіціанта) - то на 5 з 5, оскільки офіціант був уважний, оперативний та вихований.
Щодо замовлень - вони були, як то кажуть, різнокаліберні. Коли ми прийшли - Катя з Андрієм змовили солодке і вино. Штрудель подається доволі великою порцію, гарна начинка - відмочені в сиропі родзинки, солодкі яблука та горіхи. Штрудель з розряду ідеальних...
 Андрій брав торт з курагою. Велика порція теж прийшлась йому до смаку.
Зауважу, що ціни на десерти йдуть за порцію, а не за вагу. Порції великі, ціни в межах 30-40 грн. за порцію. Сміливо можна брату одну на двох.
Андрій з Катьою пили вино. Казали, що смачне. Кошель пив квас (непоганий), я - коктейль на основі текіли (якщо не помиляюсь, "Текіла-санрайз"). Квас по стандартній ціні, коктейлі в межах 30-40 грн. великі, також є шоти.
Коктейль смачний, потішило, що достатньо льоду - бо так буває, що в коктейлі сам лід, а вихід напою далеко не 250 мл..
Ще замовили піцу. Вони є великі. середні і менші, є зі стандартним вибором начинок і такі, що можна компонувати самотужки. Піци(середнього розміру) в середньому від 50 до 70 грн. . Тоненьке тісто, достатньо сиру, щоправда в цілому дещо сухувато і не зрозуміло навіщо, так дрібно порізані інгридієнти...
А, так, Катрін ще традиційно бахнула кавку.
Потім ми вирішили піти в "Букет вина", що ми успішно і зробили.
Зазначу, що приміщення не так давно відремонтоване, а тому ще охайне і чисте. Якщо стояти на балконі - то можна плювати спостерігати згори, як роблять піцу. В інтер'єрі присутні традиційні італійські кольори і цікаві декори - спагетті, дрова, олія, цибулька, різний посуд та дощечки. Просторо і затишно, багато залів. Є також майданчик надворі.
Ціни доволі прийнятні, хоч низькими їх не назвеш, та все ж думаю, що прийдемо сюди ще.

Немає коментарів:

Дописати коментар