About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

23 серпня 2013 р.

Свято хліба 2013 у Львові

Цьогоріч у Шевченківському гаї відбулось чергове свято хліба. Вирішили і ми піти подивитись, що ж там цікавого. Цікавого було мало... Натовпи людей, які снували туди-сюди, крикливі діти та купа торговців з цікавими і не дуже сувенірами.
Було багато кольорвих штучок в етно-стилі, був мед, ляльки-мотанки, але звісно, що найбільше було хліба:)
Всі навколо ходили і жували, голосно лунала музика, пекло сонце...
Єдине, що мене розчарувало - кількість сміття та недоглянутість будиночків. Попередні роки вони були приведені до порядку, біля них сиділи баби-вартівниці в хустках, квітли квіти, гуляла домашня птиця, здавалось, ніби ти потрапляєш в справжнє село. Зараз же більшість експозиції в жахенному стані, а зараз гарного мало... Якось печально так - і так небагато є, так матимемо ще менше..
Зате дітям було весело!
Купи сміття росли з космічною швидкістю..
Одна з більш-менш нормально виглядаючих хаток
А далі - просто фото того, що мені сподобалось - яскраві миті вихідного дня
Гарно грали ці музики при вході до гаю - в решті музика мені не дуже сподобалась і до такого святкування не дуже підходила.. Всетаки на такі заходи акцент має бути на етно-мотивах..
А ще оця картина заперла:) Намалюю собі таку:)
Мініатюра "Вставай вуйку, поні буде мене катати". Вуйко не встав, бо спав:)
та й місто готувалось до сну...

Немає коментарів:

Дописати коментар