About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

22 липня 2013 р.

Лігумінка

Львів - місто яке для багатьох асоціюється з кавою та сирником,а  ще - штруделями та доброю випічкою. Зараз практично кожна кнайпа в місті пропонує свої інтерпритації таких улюблених всіма солодощів. Але то масове, подібне і стандартне, та у старих вуличках заховались заклади які готують справді неповторні торти та дуже особливу випічку. 
Нічого не хочу образити, але погодьтесь, що "Цукерня" та "Лігумінка" - одні з найкращих в місті. Є ще "Вероніка", але я то місце недолюблюю з кількох причин, про які іншим разом. "Лігумінок" у місті вже є дві, в центрі та по вул. Франка. Саме в другій я вчора приємно провела час.
Дівчинка-продавець розказала про всі торти і їхні начинки, бо я сама не знала чого хотіла, адже вибір великий і дуже різноманітний. Я вирішила взяти "Літній" торт з повітряними бисквітними коржами, сметанним кремом та свіжими ягодами.
 З напоїв вирішила взяти "Американо" з льодом, оскільки погода не дуже сприяла гарячим напоям. Приємно,  що принесли пів горнятка кави та гарячу воду  в маленькому кухлику, а також горнятко з льодом. Кава, доречі, дуже смачна.
Рахунок принесли притиснутий горнятком з кавою.
Вся випічка свіжа та смачна, це я можу впевнено сказати зі своїх попередніх візитів до цього закладу в тому числі.
Трохи шкода, що заклад вміщає лише 12 відвідувачів (три столики) через маленьку площу, та все ж атмосфера мила і шоколадно-затишна. На кожному столику завжди, не залежно від пори року живі квіти.
На вікні - штучні:)
Цінова політика досить висока, але воно того варте. Кавалок торта в середньому вийде 150-170 грам (якщо не дуже великий) і коштуватиме 23-30 грн. Напої по ціні як і в інших закладах міста.
Також в продажу є печенька і різні хрусті штучки.
Це заклад не для побачень чи дружніх теревень, це місце для отримання задоволення від смачних солодощів, ніжного крему, пухких коржів та гармонійного поєднання того всього як у виконанні нових рецептів, так і старих переписів. "Лігумінка" - це дуже смачно... Я ♥ вас.

Немає коментарів:

Дописати коментар