About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

21 липня 2013 р.

Іванка

 


Є місця де дуже гарно падає світло. От і нині, в мене на роботі воно було ідеальним, тож затримавшись на трішки вийшло кілька симпатичних фото моєї співробітниці:)

До речі, диванчик  - виріб від ТМ "Пурій-майстер". Якщо ви ще досі не знайшли симпатичних, а головне екологічно-чистих - то вам до нас. Інформація на правах реклами:)


( на фото - ліжко "Ясочка" виконане з масиву буку. Покривало - "хенд-мейд". Кого то всьо цікавить - звертайтесь, і зможете мати аналогічні:) )

2 коментарі: