About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

14 липня 2013 р.

Дощ. Коперніка. Лувр.

Минулого тижня субота була не набагато краща від вчорашньої, погода була зовсім не прогулянкова (хоча на вечір ніби розпогодилось), тожя  вирішила присвятити вихідний культурній програмі. Цього разу я пішла в Палац Мистецтв, що по вул. Коперніка. Фактично - потрапила на три виставки. На першому поверсі була експозиція дитячих робіт ( з якої чомусь не продають роботи:( ), на другому поверсі розмістились твори митців Львівщини (10 грн. вхід). Були речі цікаві, а були якісь  абсурдні, в яких було важко знайти якийсь зміст... 
 Фрагмент диптиху "Ліс" мені сподобався, як і "Діалог", біля якого то висіло.
 Далі були натяки на любов чи секс, але якісь надто темні...
 Сучасні венери і подружки теж запам'ятались.
 А от серія "Голови" щось не дуже... Їх було кілька, і вони мене щось зовсім не надихнули... ЩО ними хотів сказати автор - теж залишилось загадкою...
 А от "Кульбаба..." була оригінальна.
На третьому поверсі - експозиція "Лувр" (15 грн. вхід) від Євгена Равського (художник, дизайнер, сценарист) та Володимира Костирка (художник, історик мистецтва), яку презентує Арт-центр «Я Галерея» спільно із Львівським палацом мистецтв під куруванням  Павла Гудімова. 
Виставка дещо нетрадиційна, і на перший погляд агресивна, але таким був задум - такий собі культурний шок. Мені здаєтсья, авторам це вдалось:)
Поруч з  новими картинами і інсталяціями виставлялись  картини зі старіших  проектів Warner Sisters Present (Київ, 2009), I don’t likefish (Київ, 2010) та Нові старі майстри (Львів, 2011). 
Ця виставка нагадала мені якусь іронію, місцями навіть сарказм над відомими творами. Контрасти старих меблів і пластикових мішків до сміття, сучасні обличчя в інтерпритаціях, реалістичні зображення та творчий підхід зробили виставку не такою, як всі звикли. 
Сумарно мені сподобалось, хоча й дещо "мрачненько". Нетрадиційні інсталяції і "перспективна "піраміда перед палацом Потоцьких - це круто...
 Варіант паті для ріальних пацанчіків:)
 Малий шанувальник :) Доречі, вперше бачила, аби мале так цікавилось і його за то не сварили - той хлопчик все перемацав, передивився і навіть пробував удосконалювати інсталяції:)
 А от тій малій щось не дуже....
Виставка триватиме до 26 липня, так що якщо комусь цікаво - можете відвідати, а цікаво буде:)

Немає коментарів:

Дописати коментар