About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

11 липня 2013 р.

Хліб і вино

Минулих вихідних мала культурну прогулянку містом - з музеями, галереями і цікавими магазинами. Потім здибала Макса і ми пішли в сторону вул. Вірменської у пошуках нового цікавого місця. По дорозі нам зустрілась така мила киця :)
Наш вибір пав на відносно нове кафе-винарню "Хліб і вино". 
Заклад пропонує власне вино та цікаві закуски до нього. Хоч меню і не дуже велике, та щось цікаве знайти можна. Дуже потішила оперативність і привітність офіціантів, швидка подача замовлення, чисті склянки. Макс пив квас (доречі, смак у квасу був такий, як колись - не чулось, аби то було невідомо що з бульбашками), і той квас був справді бочковий...  Я взяла келих вина і багет з сирною намазкою.
Офіціант не обдурив - багет був свіженький, теплий, з хрусткою кірочкою та ніжною серединою. В намазці дещо бракувало спецій, та до вина пішло ідеально. Мені чомусь згадалось, як я в Болгарії їла вечорами багети, мазала їх маслом з кропом і запивала вином. Відразу захотілось до моря...
Інтер'єр - типової львівської кав'ярні - фарбовані стіни, дерев'яні меблі з минулого, мерехтіння свічок, різноманітні стільці.
Атмосфера якогось спокою та заповільнених дій. Ідеально, аби пити вино, дивитись у вікно за перехожими і нікуди не поспішати.
Особливо сподобались вітражі, декори, та бачок в туалеті (цікаво. навіщо на ньому символіка масонів?).
Рахунок приносять в китайських гаманцях. Потішно, але не вписується в концепцію закладу.
Як висновок - ціни адекватні, хліб справді свіжий, персонал привітний, атмосфераприємна, бажання прийти ще залишилось. Місце підійде як для побачень, так і для дружніх посиденьок. Зайду туди якось на круасани з кавою, бо чула, що вони там теж смачні.

Немає коментарів:

Дописати коментар