About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

25 червня 2013 р.

Esse Flores

Саме з такою назвою заховався у провулку Крива Липа симпатичний заклад, щось проміжне між затишним кафе і маленькою ресторацією. Симпатичний інтер'єр у світлих тонах та барвисті скатерки на столиках надворі створюють дуже приємну атмосферу.
Отож, минулого тижня  я здибалась зі своїм одногрупником. Ми хотіли потеревенити, а отже десь присісти. Макс хотів випити щось не алкогольне. Ми були доволі здивовані, коли обійшовши з десяток закладів центральної частини міста таки надибали безалкогольні освіжуючі коктейлі.
Отож, у "Esse Flores" коктейлі є і алкогольні, і "тверезі". Макс взяв "Мохіто". 
 
(Більше знимок тут)
Казав, що непогано, щоправда м'ята була слабенько перетерта... Але судячи з впиразу обличчя, спеки довкола  і швидкості випивання - коктейль йому таки засмакував. Потішили гарні шматки лайму і якісно заморожений лід (інколи трапляється, що поки доп'єш - у склянці сама вода, оскільки лід надто швидко тане).
 Ціна на подібні коктейлі крутиться в межах 30 грн. Ті, що з вмістом спиртного дещо дорожчі.
Я вирішила скористатись пропозицією від закладу - келих вина та фруктові варенички за 35 грн. При такому поєднанні виходить десь 10 грн. економії.
Вино було таке, як треба - з легким квітково-фруктовим ароматом, холодне, а головне (як я люблю) в чистому келисі - без розводів, засохлих крапель та слідів від рушника. Варенички ( я обрала з полуницею та полуничною поливкою) подали дещо неординарно - у креманці на високій ніжці. Поливка являла собою щось подібне на кисіль, але було смачно. Вареники були теплі, поливка не дуже, що на диво дуже гарно пасувало. Офіціантка перед подачею питала в мене чи то має бути гаряче чи холодне. Не знаю як з холодним, та гарячими вони мені споодбались.
 Потішило, що до того десерту мені подали продовгасту ложечку, охайно загорнуту в текстильну серветку.
 З таких дрібниць завжди складається враження, що тут - люблять своїх відвідувачів.
Доречі, зважаючи на вечірню пору надворі були зайняті всі 8 чи то 9 столиків ( не запам'ятала). Офіціантка була одна - на наступний день заклад мав відмічати рік свого функціонування і всі готувались. Вона дуже старалась - намагалась максимально відповісти на всі запитання, пояснити, уточнити. А коли просто не встигала - то перепрошувала і швиденько виправлялалсь. То суттєвий плюс, адже не всі офіціанти мають в лексиконі слова типу "перепрошую", "зачекайте будь-ласка", "дякую, що зачекали".
У "Esse Flores" охайні чисті вбиральні з картинками а-ля франсе і гарними кахельками на підлозі. Все продумано до дрібниць.
Заклад має гарний вибір страв європейської кухні та десерти. Планую на вихідних зайти туди з мамою на фрікассе (мої знайомі хвалили ту страву з крілика)  та пасту. Так що, далі буде :)

п.с. Заклад раджу як місце для дружніх балачок, побачень чи просто приємного коротання часу. Мило, охайно, приємно і так, що хочеться зайти ще.


Немає коментарів:

Дописати коментар