About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

9 червня 2013 р.

Фотопрогулянка з Лідою

 Нині видалась доволі непогана погода. Щоправда тільки до третьої... Але це не завадило зробити фотопрогулянку з Лідою. Вирішили ми пошукати зелені в районі кінцевої "двійки". Вдалось це нам чи ні - судіть самі. 
Мені ці фото чомусь нагадали казку "Квіти маленької Іди" Андерсена.. Не знаю чому, але Ліда в платтячку своєї бабці виглядала цікаво.
 Ліда, а того хлопаку можеш шукати через "Жді мєня" :) (хоxа ми ж знаємо де він мешкає!)
П.С. Якщо хочете оновити свої фото - звертайтесь, з задоволенням Вам у цьому допоможу:)
П.С.2. Ще буде продовження - пост про дощ і "Спартак", але певне завтра, бо йду спати. Всім надобраніч!

Немає коментарів:

Дописати коментар