About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

17 червня 2013 р.

Львівська копальня кави

 Вчора видалась нагода пошвендяти містом з Леською, а оскільки обставини так склались, що захотілось перекусити - зайшли в "Львівську копальню кави". 

Сказати по правді, кава там не дуже, принаймні на мій кавовий смак... Така собі, дуже навіть посередня.. Заклад привертає увагу відвідувачів скорше цікавою атмосферою і, як завжди, креативними рішеннями. "Копальня.." заховалась у дворику музею. 
 Раніше, там розміщувалась кав'ярня "Двері в...", але оскільки потім виникла "Копальня..." - заклади фактично об'єднали. Дещо змінили інтер'єр - забрали двері ат змінили люстру. Попередня мені подобалась більше...
 Гарним "плюсом" є наявність сцени та часті концерти. Халявні. Місця достатньо, офіціантів теж. Офіціанти уважні. Не нав'язливі.
Меню не надто обширне, та все ж не настільки бідне, як  в інших кнайпах ( коли там були "Двері в..."  - меню було більш скупе, чи то просто не продумане як слід...).
Ми замовили пасту. Пардон, але пастою то назвати важко... 
В ідеалі класична ресторанна паста виглядає інакше.. Та й подається інакше теж.. Це варто було б назвати "макарони з копальні" - дещо сухі, хоча сама паста як мучний виріб доволі непогана... Ми обрали з куркою та часником. Часнику мало, перцю занадто... Позиціонують як гостру. Це стовідсоткова правда... Не зрозумілим залишається її сухість - обіцяної оливкової олії не спостерігали, здалось би додати трохи вершків чи традиційного вершкового масла - ситуацію було б врятовано. Ну або зробити додатково якийсь соус...
 Раніше, я куштувала там рисову локшину зі свининою і соєвим соусом - було дещо краще, хоча теж не ідеально... Розумію, що то не пастерія, і не треба ставити такі вимоги, та все ж тоді не варто називати страву тим, чим вона не являється... Так звані пасти від 36 до 44 грн за порцію. Є ще з овочами, песто, морепродуктами, ну  і ще якісь...
Пити взяли пиво "Старе місто" (0,3 л. - 13 грн) і "Швепс" (0,5 л. - 18 грн). До "Швепсу" принесли лід. Приємно:)
Потім ще вирішили бахнути по бочковому винцю (порція 19 грн., близько 150 грам) - біле, солодке, не надто приторне, багато пити не раджу - "дає" в голову...
В цілому заклад хороший для дружніх здибанок чи побачень. Є вибір різних кавових коктейлів, є закуски до пива, є десерти. Але є й туристи - тому обирайте столик подалі від проходу.
Думаю, якось зайду туди ще на десерт...

Немає коментарів:

Дописати коментар