About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

2 червня 2013 р.

ОЕ. "Земля". Стадіон "Арена-Львів".

Вчора ми відвідали, як я дізналася нині з новин, наймасштабніший концерт "Океану Ельзи"  - понад тридцять тисяч охочих почути вживу легендарний український гурт прийшли на львівський стадіон "Арена-Львів".
 Цілий день лив дощ. Ми навіть не чекали, що то може розпогодитись..
Але чудом-дивом погода таки вирішила не псувати такий гарний вечір, тож вже по 17.00 небо було практично ідеально-чисте.

Я була на стадіоні вперше. Єдина думка, яка мен не покидала протягом вечора, так це те, як потім звідси вийти або не було товкучки...

Взагалі, по правді кажучи,  ми дуже ва- галися - йти чи ні. 

Але потім батьки подарували нам на річницю одруження квитки і варіант "Не йти" відпав автома-тично.


Отож - добратися було складно. Дуже складно - як громадським транспортом, так і на таксі чи власних автівках. Та Вакарчук в інтерв'ю пообіцяв, що не почне концерт поки не зберуться всі, хто придбав квитки. Нам чекати сидячи було простіше, ніж тим, хто стояв у фан-зоні.
До речі, ми мали місця в секторі "9-В" 4 ряд. Можливо, трошки задалеко, але завдяки зуму на фотику вдалось не тільки зробити фото, а й зняти доволі непогане відео і відео :) і ще багато іншого відео... 

 Концерт  замість 19.30 почався о 21.20. Тривало все дійство до пів-першої.
Прозвучвали пісні з нового альбому "Земля" та старі хіти. 
Серед глядачів були як студенти, так і ті, кому за 60 (!!!) - поруч з нами сиділи дві бабульки які навіть наспівували половину пісень. Основна аудиторія - 25-50 років, принаймні на нашій трибуні.  Було багато друзів і знайомих, але пояснити по телефону хто і де - було нереально :)
 У фан-зонах було людно:)
 Я б навіть сказала дуже людно:)
 Але було приємно бачити, як протягом концерту не знадобилась допомога ні міліції, ні швидкої, ні пожежників - тож їхні працівники спершу серйозно стояли, а поітм теж пританцьовували і підспівували. Фан-зона особливо ефектно виглядала з нашого сектору - справжнє море рук, а потім і повітряних кульок та ліхтариків.
Славко як завжди був з шаликом на мікрофоні :) Цього разу блакитним.
 Ну і ще фото. Коменти зайві:)
Була і одна з моїх улюблених пісень. Співали всі. Навіть ті бабульки, що сиділи попереду нас.
Ми не добули 2 останні пісні, оскільки вирішили помаленьку вибиратися - боялися штовханини... Зате ми дослухали ці пісні коли робили коло обходу-виходу навколо стадіону...

Можу сказати одне: було класно. Живий звук, живі емоції і непідробний захват глядачів від улюбленого гурту  зробили вечір незабутнім!

Немає коментарів:

Дописати коментар