About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

24 травня 2013 р.

"Челентано" на Саксаганського

Якось в квітні (ще до мандрівки) ми ходили на вечерю в "Челентано", що по вул. Саксаганського. Спершу ми мали кілька невдалих спроб потрапити в новий заклад даної мережі на куті вул. Галицької та площі Ринок, але всі наші спроби були марні, оскільки там ніколи не було місця. Тому після чергової невдачі ми пішли на Саксаганського.
Зазвичай "Челентано"-це самообслуговування, але в даному місці заклад мітить на статус ресторації, тому є і офіціанти, і меню, і більша кількість столиків, і відсутність дурних питань "А можна забрати ваш посуд?" чи "А ви ще довго сидітимете чи вже йдете?".
Заклад має залу на першому поверсі та три зали в підвальному. Коли ми там були - в одному залі було дитяче свято, в другому - було надто світло і просторо, тож ми сіли в третьому, з красивими фотошпалерами  - таке собі вікно в стареньку Європу.
Офіціантка прийшла швидко (напевне через незначну кількість клієнтів). Замовлення принесли хвилин за 10-15. Ми особливо не поспішали, тому за розмовами той час минув швидко.
В меню є піци - як стандартні, тонкі, зі стандартними наповненнями так і звична для "Челентано" піца "зроби сам" - коли можна самому визначитись, яка начинка до смаку. Гарний вибір чаїв. Також є паста та лазанья, ну і салати та млинці. Меню охайне та містить яскраві фото страв.
Ціни адекватні. Піца - 45-65 грн. ( в середньому). Напої - як і всюди.
Ми взяли одну піцу тонку "Діабло" - гостренька і смачна,
  а іншу - з куркою, кукурузою, помідором, подвійним сиром і зеленню.
Пили чай і колу. Можливо повторюсь, але мене дуже тішив чистий посуд і склянки без розводів та осаду на денці.
Щодо тонкої піци: варто було б давати трохи більше сиру.
Щодо товстої - все ок. Країв я всерівно не їм ніколи. Оскільки там цибулі не було - Андрій лишився задоволений.
Не виключено, що я прийду туди ще - спробувати якусь іншу піцу та дізнатись, чи розбавляють вони водою пиво... Але то буде іншим разом...

Немає коментарів:

Дописати коментар