About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

8 березня 2013 р.

Кіт, кошака, коцур, мицька, або ж наш любимий Томас:)

Історія почалась ще восени, коли я вирішила проявити гуманність і взяти на перетримку кота..
Томаса  привезла Олена ввечері. Кіт  з гарним окрасом був явно зляканий, аж впісявся (пардон за подробиці) бідака, з переноски втік під ліжко де сидів близько години. Але за кілька днів склалось враження, що він живе в квартирі давніше від мене, і взагалі - що я прийшла до нього в гості.
Далі було купа всього, а зараз цей кабан просто обнаглів (але що зробиш, якщо пробачаєш тій рижій морді все????), пожирнів і взагалі - почувається повноправним господарем на спільних квадратних метрах:)
 Так от: цей хам спить виключно в ліжку.
 Часто він не розуміє - якого милого ще хтось претендує на ліжечко??
 Ця руда тушка спить переважно на животі, або ж догори дригом:)
Але як не крути, всі його дуже люблять:) І навряд чи я його колись комусь віддам:)
 А ви хіба б не полюбили його?
Томас спить... І я йтиму спати... Всім солодких і пухнастих снів! Мяу:)

1 коментар:

  1. Привіт!! випадково натрапила на Ваш блог, Надя!!! сиджу, читаю про Томаса і про все решта- і на серці тепліє, приєднуюсь із задоволенням!! сподіваюсь, ви зайдете в гості також,

    ВідповістиВидалити