About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

22 березня 2013 р.

***І знову сніг!!!***

На годиннику 8.22, зараз буду вставати, приводити себе до пуття і йти на роботу - думаю, за годину двадцять доберусь... Як і обіцяли "Синоптик", "Гісметіо" та компанія, Львів знову зі снігом, і це - 22 березня!
 Фото зроблене 20 хв тому - за них ніц не змінилось:)
 Варшавську знов засипало:) Але, як я помітила, проїхала маршрутка і кілька автівок..
 Навіть комунальники вийшли (вчора, по радіо вони в інтерв'ю сказали, що цього разу вони будуть готові до снігу:) Ну та, як же бути не готовим до снігу в кінці березня?
 
 Сніг снігом, мені потрібно на роботу, але з Томасом у ліжку так тепленько... Але все, я пішла!
П.С, Хоча Томасу, на відміну від бездомних котів цілком комфортно навіть у сніг:) Улюблена поза "на спині в дверях", а ви йдіть вже на роботу...
Всім гарного весняного дня:)

Немає коментарів:

Дописати коментар