3 березня 2013 р.

ЛМК, або ж кавова мануфактура по-львівськи

Щоразу коли зустрічаюсь з друзями хочеться чогось свіжого. В прямому значенні цього слова - те, чого ще не пробувала. Це стосується закладів міста та їхніх меню:)
Отож, одного вечора традиційно захотілось кави. Але доброї кави, а не того, що зараз пропонує більшість міських закладів. Можливо, туристів то і влаштовує, та ні мене, ні Катрін  не задовольняє точно.
Цього разу ми зайшли в "Львівську мануфактуру кави", що розташовано по вул. Братів Рогатинців, 7. Отож, ми туди пішли  бо там було напівпорожньо, там великі вікна, там високі стільці і там пахло гарною кавою. Ніс Катрін нас не підвів - там справді гарна кава. Але все по порядку.
Коли ми прийшли було пусто. За нами зайшла ще пара і ще якісь дівчата. Впринципі, 20.30 в будній день не найкращий час для попивання кави. Для всіх. Для нас це цілком нормально:)
Приємний хлопчина - офіціант відразу підбіг з меню. Ми собі трохи гнали. Він погнав з нами, на тій же хвилі запропонував каву і до кави. Зійшлись на тому, що Каця пила "американо", а я з Наталькою "гляссе". З гарячою кавою. Тупо, неправильно, але нам то зробили. 
Каціне "американо" пахло, певне, до штатів. Якщо рівняти цей напій по закладах міста - ціна всюди +/- однакова, але тут - їй сподобалось найбільше.
Посуд маркований, як і у кожній порєдній кав'ярні. Чистий. Білий:) На кржному столі трояндочка. Мило так...Але то не основне. Потім нам принесли "гляссе" з гарячою кавою і зимним морозивом.
Морозиво видалось мені смачним. І потерта чоколядка зверху була кльова. Кава була справді свіжозмелена. не впевнена, чи вони її мелють коли багато відвідувачів, але було смачно...

Оскільки ми дієтами не страждаємо, то по куску торта нам вмістилось перфектно.

Торт нагадував "Захер", щоправда без повидлової пропитки.

Випічка в закладі,як висловився офіціант "львівська". Ну, думаю, це очевидно...
На "Розаліні" не змахувало, на "Еколан" теж. Можливо якась маленька пекарня. Але торт по боках був посипаний шоколадом, мав свіжий крем і троянди. Що ще треба???

До нього, чесно кажучи, треба було брати чай без цукру, бо було троха приторно, але чай в такому закладі пити не логічно:)

Торта нам врізали по трошки, як ми і просили. Порція - приблизно 100 грам, коштує 16-20 грн, залежно від виду. Ще в них є печенька всякі, але я таке і вдома маю:)
Отож, "гляссе" - орієнтовно 18 грн.
Тарілочки кавового кольору. Посуд нам дуууже сподобався. Кава теж. А ще - величезні вікна і високі стільці. Мєчьта... Велика кавова мЄчьта...
ЦЕ не пояснюється...

Ми сиділи, пили каву, дивились на людей (їх було не так багато - тому було видно, як вони дивляться на нас), потім дивились на парочку позад нашого столика, потім говорили про всяку фігню - потрібну і не дуже, а потім Катя вирішила їхати трамваєм і ми пішли. 

За трьох ми залишили близько 80 грн.
Нам сподобалось. 
Наразі, кава там найкраща.
Вибач, "Локаль", але твоя "Копальня...."  уступає...
 Значно...

Хочу відзначити, що приємне і ненав'язливе обслуго- вування додало цей заклад до рейтингу моїх улюблених.


Дякую за гарний вечір Катрін і Натальці !!!

2 коментарі:

  1. О, ми з подружкою теж любимо такі кав"ярні :)) правда у нас в місті їх мало,.. цілих 3, от ми і обходимо їх по черзі.
    ти так класно написала і показала, що мені захотілось терміново, прямо зараз дзвонити подрузі і їти на каву :)))

    ВідповістиВидалити
  2. Випадково натрапили на це місце, коли були у львові в останнє, у лютому цього року. Все сподобалося дуже) і кава, і десерти))

    ВідповістиВидалити