About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

3 лютого 2013 р.

"Букет Вина" на Валовій, або вчора..

Погода вчора видалась не дуже.. Явно не дуже - ранок був сірий, мокрий, холодний і з дощем.. Доволі противно, одним словом. Щоправда, після обіду дощ перестав, а оскільки я мала справи в центрі, тож вирішила там і лишитись, походити і позаглядати. Оскільки Андрій мав під'їхати пізніше, я набрала Макса. Дивно, що він був вдягнутий (якраз  з магазину повернувся), тож за 10 хвилин вже був на Дорошенка.
Ми щось довго не могли придумати куди йти і вирішили піти в новий "Букет Вина" по вул. Валовій, оскільки там ми ще не були.
Заклад знаходиться поруч з кафе "Локаль". Над входом плететься дикий виноград(літом буде гарніше виглядати), традиційна для закладу вивіска, а також червоний та чорний кольори. І лампа з "Епіцентру" як в мене біля ліжка (приблизно 100 грн., купила ще в грудні).
Взяли по 200 гр. рожевого вина і солені снеки. 38 грн. за все. А оскільки ще й нікого з відвідувачів о пів на третю не було - сіли біля вікна потриндіти.
Чорні стіни розмальовані крейдою. Різні келішки, бокальчики, пляшечки, відвідувачі та інша фігня. Оригінально, доречі. Червоні днрев'яні стільці та скляні столи. На стелі - букові брусочки, така собі інсталяція ніжок від стола та крісел над головою.Місця небагато - 7 чи то 8 столиків. Офіціантів немає (та й не треба:) ). Працюють чомусь з 12.00... 

+ закладу - низькі ціни на вина, вид з вікна на Бернардинські мури, можливість поспілкуватись вдень, оскільки мало відвідувачів в таку пору

- закладу - ввечері там переважно студентські посиденькі, влітку навряд чи буде літній майданчик - максимум 2-3 столики під вікнами закладу, стандартні набори снеків, сиру, горішків чи цукерок - то варто було б урізноманітнити...

В цілому непогано, плюсів більше, та й зрештою, а що чекати від винарні? Гарного настрою після випитого келиху молодого вина. Головне - знати міру  і не зловживати:)

П.С. В Макса нова прича:) Цікаво, чи бачили це його студенти:):):)?
П.С.2. Вибачайте за якість фото - то з телефону...
Щодо закінчення - потім приїхав Андрій. Ми хотіли десь іти інакше, але оскільки фантазії забракло, а погода була ще далеко не весняна і придатна до прогулянок - поїхали до нас крутити суші і пити "Секс на пляжі". А потім я заснула...

Немає коментарів:

Дописати коментар