About Me :)

Моє фото

У вільний час веду блог, трохи фотогарфую, пишу, печу тортики на замовлення. Люблю придумувати щось нове. Люблю подорожувати та фотографувати. Люблю гладити кота і прикрашати ялинку,  пекти кекси і фруктові тарти, хорошу їжу і фуд-фото, спати на кольоровій постелі, їсти груші і холодець,  купувати взуття і вишукувати якісь прикольні речі на "секонді". Колекціоную ведмедиків. Люблю затишні кав'ярні. Не люблю горіхи і брехунів,  прокидатись коли за вікном ще темно. Не люблю шпильки і міні-спідниці. Хочу скупатись в океані, перезимувати в теплих краях, потрапити до Кейкенгофу, навчитися готувати фаршировану рибу, бути уважнішою і не стати на старості товстою :)

3 лютого 2013 р.

"Пструг, хліб та вино", або новий заклад від "ФЕСТу"

Кілька днів по смс прийшло повідомлення про відкриття нового закладу мережі "ФЕСТ", а ще там встиг побувати Ромко Малачівський - ми вирішили що теж туди сходимо.
Заклад зайняв перший та другий поверх будівлі на Арсенальній площі. Місцинка довгий час була закинута та не мала господаря. заклад стоїть пліч-о-пліч з "Домом легенд" та навпроти "Жидівської кнайпи". Відразу прогнозую "плюс" - літом буде літній майданчик, оскільки місце є. Сподіваюсь, я вгадала:)
Отож, тепер по порядку. 
Меню невелике - вино, канапки, риба і десерти. Вино - біле і червоне, сухе і солодке. Походження невідоме. 0,5 л.= 54 грн. (якщо не підводить пам'ять).
Канапки - від 6 грн. Якісь "не альо" - та й подача негарна - Андрію принесли тупо канапку на тарілці... Як в шкільній їдальні..
Поки заклад новий - келішки були чисті. То тішило. 
Оскільки ми йшли від батьків - їсти не хотілось, тож замовили 0,5 л. вина, я -салат з інжиром ( про нього пізніше), Андрій - канапку до вина і сирник на закуску.
Вино принесли відразу. Розчарувала відсутність серветниці - я мала намальовані блиском губи і хотіла їх витерти перед тим, як пити вино. Щоправда серветки принесли потім. І так тупо поклали на столі.
Що до меню - багато тексту і малий вибір. Чомусь склалось враження, що заклад - нова цяцька для туристів...
Офіціант - новачок, але старався. Людей було не густо, тому все було більш-менш оперативно. Як я вже й казала, канапка мене троха розчарувала. Напевне Андрія теж. Засмутило те, що до вина немає спеціальних закусок - тобто або ти пакуєш канапки, або замовляєш пструг (воно ж форель) за 80 грн. і вечеряєш. Тому я взяла салат з інжиром. не знаю що за кухар його готував - то був польський мікс салатів (я часто такий беру в "Арсені" за 22 грн за упаковку - любимо його з тунцем чи "по-грецьки"), кілька помідорчиків "черрі", корінь селери ( було мало, чувся слабенько), кілька інжирин (але чомусь сухуватих - враження, ніби в'ялені, хоча традиційно такий салат готується зі свіжим інжиром, тоді відчутна його терпкість), болгарський перець, гріночки-сухарики, морква(???),  грецькі горіхи (я їх гарно згодувала Андрію, бо маю на них алергію), про які (тобто про горіхи) в переліку інгридієнтів чомусь не згадувалось. Було там ще щось - важко сказати що, ну і багато олії. Інтерпритація на свій лад, одним словом. Ну нічого, я його поперчила, посолила і похрумтіла до вина.

Салат - близько 30 грн. Гарна тарілочка - така собі пів-піалочка. Сподобалась:)
Вибір салатів скупий.
Десертів теж було не густо.
Сирник непоганий, але є львівські заклади де готують краще... Я дуже сподіваюсь, що "Пструг..." виправиться до літа і внесе до меню літні пляцки з фруктами. Як любитель готувати скажу відверто - сирник сухий:( можливо його б врятувала більша кількість поливки.. Та все ж - сподіваюсь на вдосконалення і покращення. 
Є в меню і традиційні чай, кава, капучино, лате...
Щодо інтер'єру - "ФЕСТ" умудряєтсья робити "з гівна цукерку". Швидко. Недорого. Креативно. Кльові зелені стіни в лівому закладі і круглий стіл справа. Картину риби зацінили обоє - як з БСЕ. Хочу таку на кухню. Цегельні стіні, дерев'яні меблі. Нездало поставлені підвіконники - на другому поверсі гарно "сифонить" з-під низу... Ну і темно.. Напевне щоб не бачили що їсте і чи чистий посуд.
В цілому мило, особливо великі скляні двері входу. Сходимо туди ще раз аби спробувати рибу. Якщо буде асортимент - схожу влітку на пляцок. Але іскорки не було... Чьо та нє то, як би сказали сусіди зі сходу... У нашому рейтингу "Масони.." найкращі. І офіціант Михайло :)
Але вечір провели вдвох і це добре. А заклад... Краще сходіть і подивіться...

П.С. саме тоді ми виявили, що нам підмінили картку "Локаль", як виявилось пізніше - в "Майстерні шоколаду", через халатність і неуважність офіціантів... А ми думали що то Михайло.. Блін, аж невдобно перед ним - треба буде наступний раз вибачитись...

П.С.2. Фото знову з телефона...

Немає коментарів:

Дописати коментар